22 listopada - 30 listopada 2019

Ania Movie Charlie. Specjalny koncert Ani Dąbrowskiej

Muzycznym wydarzeniem specjalnym 24. Forum Kina Europejskiego CINERGIA będzie koncert Ani Dąbrowskiej pt. „Ania Movie Charlie”, który odbędzie się 30 listopada 2019 w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Nazywana Pierwszą Damą Polskiego Popu Ania Dąbrowska to laureatka dziewięciu Polskich Nagród Muzycznych Fryderyki, autorka siedmiu znakomicie przyjętych przez fanów i krytyków albumów, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty.

Planowany koncert specjalny „Ania Movie Charlie” uświetni obchody 25-lecia Kina Charlie - miejsca o ogromnym znaczeniu dla miłośników dobrego kina w Łodzi i nie tylko.

KUP BILET>>>>

Ania movie plakat small

Ania Dąbrowska i jej znakomity zespół zaprezentują utwory z kultowej płyty „Ania Movie” z 2010 roku oraz wiele innych, doskonale znanych piosenek filmowych, opracowanych specjalnie z myślą o nadchodzącym koncercie.

Usłyszymy m.in. tak popularne kompozycje, jak: Bang Bang, Everybody’s Talkin', Across 110th Street, Suicide is Painless, Mrs. Robinson, The Windmills of Your Mind, Porqué te vas+, I’ve Seen That Face Before z filmów które doskonale wszyscy pamiętamy: „Absolwent”, „M.A.S.H”, „Jackie Brown”, „Nakarmić kruki”, „Nocny kowboj” i wielu innych. Nie zabraknie też filmowych piosenek autorstwa samej Ani z popularnych produkcji „Porady na zdrady” i „Serce nie sługa”.

Miejsce i data koncertu Ania Movie Charlie:
Teatr Wielki w Łodzi, 30 listopada 2019

KUP BILET>>>>

Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Miasto Kultury”

Fundacja Miasto Kultury