22 listopada - 30 listopada 2019

No kidding! Me 2!!

NO KIDDING! ME 2!! (document/documentary)

reż./dir. Joe Pantoliano, USA 2009, 72’

Premiera w Łodzi

KUP BILET

REZERWUJ BILET - DLA AKREDYTOWANYCH I KARNETOWICZÓW

Joe Pantoliano szczerze, z humorem, ale i werwą rozprawia się z piętnem i wstydem choroby psychicznej. Depresja choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zespół stresu pourazowego – z tymi i innymi problemami każdego dnia mierzy się w samej Ameryce około 100 milionów ludzi. Choroba nie musi ich stygmatyzować i izolować. Nie powinna. Pora z tym definitywnie skończyć, o czym twórca skutecznie przekonuje nas razem ze swoimi bohaterami. Film jest częścią szerszej działalności charytatywnej, w którą artysta jest zaangażowany.

Spotkanie po filmie z Joe Pantoliano poprowadzą psycholodzy - pomysłodawcy projektu Seans Psychologiczny:

Agata Wilska – psycholożka i psychoterapeutka przez 10 lat związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego szpitala MSWiA w Łodzi. Przez 7 lat prowadziła grupę wsparcia dla osób uzależnionych. Od 6 lat prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną. Autorka audycji radiowej EGO Psychologii oraz ekspertka w artykułach publikowanych m.in.: w Magazynie PANI, Zwierciadle, Magazynie Polityki JA MY ONI, Newsweeku czy Onecie.

Robert Milczarek  – psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności negocjacyjnych i kierowniczych, wykładowca akademicki. Od 15 lat związany zawodowo z firmami konsultingowymi. Realizuje warsztaty grupowe dla firm i pracuje indywidualnie i z parami w swoim gabinecie. Ekspert współpracujący z serwisami money.pl i Onet.pl, a także autor artykułów publikowanych na łamach magazynów specjalistycznych takich jak: LNE (beauty) czy 4Metal (produkcja).