22 listopada - 30 listopada 2019

Ania Movie Charlie - koncert z okazji 25-lecia kina Charlie

Muzycznym wydarzeniem specjalnym 24. Forum Kina Europejskiego CINERGIA będzie koncert Ani Dąbrowskiej pt. „Ania Movie Charlie”, który odbędzie się 30 listopada 2019 w Teatrze Wielkim w Łodzi. Koncert uświetni obchody 25-lecia Kina Charlie - miejsca o ogromnym znaczeniu dla miłośników dobrego kina w Łodzi i nie tylko.

Nazywana Pierwszą Damą Polskiego Popu Ania Dąbrowska to laureatka dziewięciu Polskich Nagród Muzycznych Fryderyki, autorka siedmiu znakomicie przyjętych przez fanów i krytyków albumów, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty. Ania i jej znakomity zespół zaprezentują utwory z kultowej płyty „Ania Movie” z 2010 roku oraz wiele innych, doskonale znanych piosenek filmowych, opracowanych specjalnie z myślą o nadchodzącym koncercie.

Usłyszymy m.in. tak popularne kompozycje, jak: Bang Bang, Everybody’s Talkin', Across 110th Street, Suicide is Painless, Mrs. Robinson, The Windmills of Your Mind, Porqué te vas+, I’ve Seen That Face Before z filmów które doskonale wszyscy pamiętamy: „Absolwent”, „M.A.S.H”, „Jackie Brown”, „Nakarmić kruki”, „Nocny kowboj” i wielu innych. Nie zabraknie też filmowych piosenek autorstwa samej Ani z popularnych produkcji „Porady na zdrady” i „Serce nie sługa”.

Miejsce i data koncertu Ania Movie Charlie:
Teatr Wielki w Łodzi, 30 listopada 2019

KUP BILET>>>>